PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sloba  |   |  13.02.2017. 10:43

Ma kakvi lopatari to je sve u sprezi SKIJALISTA-POLICIJA I NA KRAJU jadni lopatari Primer na ski openingu saobracajni policajac rasteruje sve parkirane kod kluba-a i jatovih apartmana pod izgovorom da trotoar mora biti slobodan 1,6 metara a kada se takozvani parkinzi napunili onda moze i na trotoaru da se parkira.Svuda LOPOVLUK GDE SE OKRENES ali ovo nece objaviti na forumu.

2+3 = (malim slovima)