infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Sloba |
|
13.02.2017. 10:43
Ma kakvi lopatari to je sve u sprezi SKIJALISTA-POLICIJA I NA KRAJU jadni lopatari Primer na ski openingu saobracajni policajac rasteruje sve parkirane kod kluba-a i jatovih apartmana pod izgovorom da trotoar mora biti slobodan 1,6 metara a kada se takozvani parkinzi napunili onda moze i na trotoaru da se parkira.Svuda LOPOVLUK GDE SE OKRENES ali ovo nece objaviti na forumu.
2+3 = (malim slovima)