PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

marko77  |   |  12.02.2017. 12:36

Skijas , predpostavljam da je to iz razoga , jer su gvozdac krcmar periferne i poslednje , pa tih pola sata ranije znaci za skijase , prebaci se na centralne , odnosno zavrsne staze , da se ne bi desilo ostajanje ili gubljenje skijasa na planini , sto nije redak slucaj

2+3 = (malim slovima)