PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

SkiSki  |   |  10.02.2017. 23:05

@Nenad91sm
To o čemu ti pričaš su lopatari (ne vrsta jelena nego stoka koja sebi daje za pravo da naplaćuje parkiranje na javnim površinama) i o njima je uvek bilo reči, a kako stvari stoje biće i dalje jer niko ne rešava problem njihovog postojanja i delovanja.

2+3 = (malim slovima)