PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Skijas021  |   |  10.02.2017. 14:45

Mario druze moj, od prvog dana svake sezone skijam prvi deo dana sa instruktorom a drugi sam, a uopste nemam nikakav razlog da ti se pravdam, javicu ti se kad budem gore da odskijamo malo, jednostavno uvek dobijem opremu i ne razmisljam , pozdrav :)

2+3 = (malim slovima)