PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

tatabrada  |   |  10.02.2017. 12:59

(michel)
Lanci nisu potrebni, putevi su očišćeni.
(Hrkljus)
1000 rsd za decu je puno, obično je to cena za odrasle ako se uzme za manje od tri dana ( po danu )...Može da se nađe dosta povoljnije za decu, najbolje je pregovarati na licu mesta.

Staze su korektno sređene i sa obzirom da će sledećih dana biti u minusu nema razloga za brigu.

2+3 = (malim slovima)