PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Рђосав  |   |  09.02.2017. 15:31

@alanford - снег се мери на ливади код метеоролошке станице, близу стазе Крст - Сунчана Долина, по пропису, на равном и осунчаном терену. Стари снег се полако слаже, па се смањује и кад се не топи. Може да се деси и да падне нових неколико центи, а да сутрадан пријаве мању висину снега. Иначе, Копаоник најпоштеније приказује висину снега - остали мало лажирају...

2+3 = (malim slovima)