infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Indijanac |
|
09.02.2017. 12:13
Cak i kad ima snega na putu, kad se prelazi Jaram, ima rizle koliko hoces. Tu sam masakrirao svoju skiju jer me je mrzelo da ih skinem 5 metara misleci da ce sneg da pomogne.Mogu da zamislim kako prolaze one iz rentala tek... I kao sto si rekao, Jaram-Gvozdac vezni put ima neko pozar da napravi trenjem skija o kamenje. Takodje, donji deo staze Gvozdac kao da sa neba uz sneg pada i kamenje.
2+3 = (malim slovima)