PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Indijanac  |   |  09.02.2017. 12:13

Cak i kad ima snega na putu, kad se prelazi Jaram, ima rizle koliko hoces. Tu sam masakrirao svoju skiju jer me je mrzelo da ih skinem 5 metara misleci da ce sneg da pomogne.Mogu da zamislim kako prolaze one iz rentala tek...
I kao sto si rekao, Jaram-Gvozdac vezni put ima neko pozar da napravi trenjem skija o kamenje. Takodje, donji deo staze Gvozdac kao da sa neba uz sneg pada i kamenje.

2+3 = (malim slovima)