PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Halapa  |   |  09.02.2017. 08:53

@skijas021
Sam si rekao da si prošle godine primetio da ti skija odklizava znak da su rubovi tupi.
Obicno su noviji modela skja skuplji za rentiranje.
Servisi ne mogu ili neće da urade servis posle svakog rentiranja,ako okrenes stranu skije koja ide na sneg i vidis veliki broj riseva i oštečenja verovatno su i rubnici tupi takvu skiju po pravilu bi trebalo izbegavati.
Prilikom rentiranja skiju koju ti ponudeprobaj da se dogovoriš da ti odrade servis.
Pozdrav.

2+3 = (malim slovima)