PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  08.02.2017. 14:31

Alexxa u potpunosti se slazem sa tobom,ali ipak ocekuj minuse,valjda je to uobucajno ovde heheh.
Blackbear sigurno je kimi,njegov nik je registrovan odns.zasticen.. mislim realno je covek napisao.. pozzz

2+3 = (malim slovima)