PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Genije iz Kenije  |   |  07.02.2017. 14:30

Realno, ne zatrpava. Od onog poslednjeg snega pocetkom januara, nije palo nista.
Ovo je vise da jelke zabele i ambijent bude lepsi. Nadam se da ce uskoro pasti nesto konketno da bude izvesnije i lepo skijanje pocetkom marta.

2+3 = (malim slovima)