PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Реалан  |   |  06.02.2017. 10:41

@Kolubara

Има лопатара, али има и слободног паркинга који се плаћа 500 дин дневно. Иначе похвала за људе што раде на наплати тог паркинга, ми у доласку и одласку смо замолили да паркирамо пола сата да узмемо/вратимо ски пас и скије и пустили су нас, нисмо плаћали тако кратак период

2+3 = (malim slovima)