PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Al  |   |  05.02.2017. 08:52

Krčmar neće raditi ujutro, vetar na udarima 80km/h... Jaram, Gobelje lift, i izgleda Marine vode pod znakom pitanja, mada su Marine verovatno ok. U tom gornjem delu karamana vetar raznosi ono malo snega, trava se vidi...ostatak bi trebao da je ok. Magla se digla,sunce grunulo, samo vetar moze da pravi problem.... palo je oko cm snega, ali vetar sve razneo... dole će biti neprijatno toplo...

2+3 = (malim slovima)