infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Реалан |
|
31.01.2017. 09:13
Синоћ дошли са Копаоника, били субота-понедељак, време било феноменално, температуре преко дана у благом плусу. Гужва је била поприлична тих дана, али то је и очекивано за викенд и почетак расуспта. Неко се жалио па путеве, од Брзећа је скроз коректно очишћено, има негде снега у деловима који су стално у хладу, али без проблема се иде горе. Примети се недостатак снега, поједине стазе су прогледале на појединим местима (рецимо Гобеље крајем дана, одређени делови кад се спушта са Панчића), снег се прави једино на Сунчаној, нисам приметио на осталим стазама
2+3 = (malim slovima)