PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Реалан  |   |  31.01.2017. 09:13

Синоћ дошли са Копаоника, били субота-понедељак, време било феноменално, температуре преко дана у благом плусу. Гужва је била поприлична тих дана, али то је и очекивано за викенд и почетак расуспта.

Неко се жалио па путеве, од Брзећа је скроз коректно очишћено, има негде снега у деловима који су стално у хладу, али без проблема се иде горе.

Примети се недостатак снега, поједине стазе су прогледале на појединим местима (рецимо Гобеље крајем дана, одређени делови кад се спушта са Панчића), снег се прави једино на Сунчаној, нисам приметио на осталим стазама

2+3 = (malim slovima)