PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

okoneko  |   |  30.01.2017. 13:27

@realan
Zapitaj se kako je gradjeno naselje, i da li postoji pravi kanalizacioni sistem. Bilo je ljudi koji su bili svedoci da su hoteli istakali kanalizaciju pored puta..

2+3 = (malim slovima)