PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

vlastem  |   |  25.01.2017. 17:16

Danas dosta hladan vetar na vrhovima a i od jacine je bilo malo nanosa prascica pa ko voli bilo je super.. Nesto manja guzva nego juce cini mi se. Osnezavao se snow park a i tabac je radio po njemu..

2+3 = (malim slovima)