PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  25.01.2017. 16:47

Marko
Sto se duboke tice i kafica,moras ici niz stazu. Najlaksi put ti je da se spustis sa karaman grebena,drzis se leve strane pajino preslo odatle imas samo jedan deo duboke koji bi mozda i mogao da savladas. Ako bas nemozes ni tim putem idi zicarom duboka.. pozdrav

2+3 = (malim slovima)