infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Kliker-np |
|
25.01.2017. 11:23
Najverovatnije nam sledi otopljenje u februaru,kako ptognosticari najavljuju. E sad ovi iz SS-a su imali prilike da osnezavaju staze ovih dana. Ali nazalost nisu,mozda kad bude toplije nece danima imati prilike za to. Nazalost losa politika.. ja volim kop i nebi da uzdizem druge ovde samo cu dati primer. Bansko 150cm snega svaku noc osnezavaju staze.. pozdrav..
2+3 = (malim slovima)