PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Azimut  |   |  23.01.2017. 23:57

Stevs

Izgleda da od gondole iz Brzeca nema nista. Evo vesti.
Link >>>

Raspitaj se o cemu se ovde radi ocekujemo to od tebe. Jel si masinac ili nisi. Hocemo precizne informacije. Pozzz

2+3 = (malim slovima)