PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

ego2  |   |  23.01.2017. 08:21

U subotu 21.01. skijao sam na svim stazama (osim Belih reka). Guzva jedino na stazama Karaman Grben, Mali karaman i Centar gde se cekalo 3-5 min (za mene to nije strasno jer se secam vremena od pre 15 godina kada smo cekali i po 20 minuta). Staze pre podne odlicne a popodne su poceli da se pojavljuju "hupseri" i ledene ploce ali nista strasno. Sve u svemu dan za uzivanje.

2+3 = (malim slovima)