PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

nikola54321  |   |  22.01.2017. 23:37

@Aki. To ce vrlo tesko bilo ko da ti odgovori. To je stvar subjektivnog osecaja. Imas staze sa dosta strmim delovima, a da su u proseku (duzina-visina) blage. Drugi faktor je i sirina, gde na siroj stazi duzim putem pravis blazi pad, tzv. kosi smuk.
Po mojoj proceni Krst, Karaman greben, Marine vode, Mali karaman, Suncana dolina. Krst nema mnogo ravnog dela, kao sto imaju sve druge, ali su strmi delovi tih drugih, strmiji od Krsta. Ja sam gradirao problizno po najvecim nizbrdicama. Inace je Suncana puno siroka i ok je i za pocetnike.

2+3 = (malim slovima)