PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Vikendaš  |   |  20.01.2017. 14:09

@Boda BL
ako stignete do Kruševca, nema smisla da tu ostajete da noćite jer do Kopa ima još manje od 90km, osim ako imate želju da prošetate po Kruševcu i vidite njegove znamenitosti (a ima ih).

Ako već planirate da krenete u subotu i presečete put, onda možete preko Kraljeva (ima šta da se vidi), pa u Kruševac, pa onda dalje ...

Nemam preporuku za prenoćište, ali se zahvaljujem na lepim rečima :D

2+3 = (malim slovima)