PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Срђан  |   |  19.01.2017. 13:22

@Икар
Види слажем се да треба поставити и на неку лакшу стазу али треба пажљиво видети где пошто са капијама и гужвом на стази почетници и деца могу лако да направе хаос и да дође до нежељених ситуација и повреда.

2+3 = (malim slovima)