PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

alexxa  |   |  19.01.2017. 11:08

Mislim da je Aleksandar ovde napisao da problem nekulture vožnje na Kopu rešava tako što skija na teškim stazama, ali ja se tamo kamikaza najviše i plašim, tamo su najopasniji. Prošle godine pred kraj sezone sam bio svedok da su se lomili i sebe i druge na završetku crne Duboke. To je bilo neverovatno na svakih nekoliko minuta po jedan incident. To jednostavno moraju redari da reše, to je njihov posao, tačnije SS glavni i odgovorni za sve šo se dešava na stazama, a pre svega treba da brinu o BEZBEDNOSTI.

2+3 = (malim slovima)