PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Срђан  |   |  19.01.2017. 10:45

@властем
Јес било на 9а, било је сабласно празно, мислио сам да је био неки тренинг па нисам ишао да не сметам, није било најаве колико се сећам.

@сони
Управу си Леденице су довољно широке и не би сметала поставка слалома, само је проблем што неради сидро. Ех за Белу реку 2 :), а скроз си управу за Дубоку, Гвоздац и Гобељу.
Прорадила 13ц :) дуго је нисам видео.
На крају скијашког дана ми је најслађе последњу вожњу да извозам слалом на 4а.

2+3 = (malim slovima)