infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Срђан |
|
19.01.2017. 10:45
@властемЈес било на 9а, било је сабласно празно, мислио сам да је био неки тренинг па нисам ишао да не сметам, није било најаве колико се сећам.@сониУправу си Леденице су довољно широке и не би сметала поставка слалома, само је проблем што неради сидро. Ех за Белу реку 2 :), а скроз си управу за Дубоку, Гвоздац и Гобељу.Прорадила 13ц :) дуго је нисам видео.На крају скијашког дана ми је најслађе последњу вожњу да извозам слалом на 4а.
2+3 = (malim slovima)