infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
sony |
|
19.01.2017. 09:58
@Srdjane, Kad se ''remontuje'' Bela reka,tamo bi moglo da se odradi to i postave kapije koje bi redari pazili i odrzavali, a postavka da se menja na 15-dana . A,do tada eventualno na Ledenici za slalom,a na 13.Gobelja za veleslalom. Duboku već koriste klinci takmičari,a Gvozdac jeste FIS ali najatraktivnija staza boljim skijašima, pa je treba ostaviti ''slobodnu''za one koji nemaju zelju vozati kapije čitav dan .
2+3 = (malim slovima)