PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

sony  |   |  19.01.2017. 09:58

@Srdjane,
Kad se ''remontuje'' Bela reka,tamo bi moglo da se odradi to i postave kapije koje bi redari pazili i odrzavali, a postavka da se menja na 15-dana . A,do tada eventualno na Ledenici za slalom,a na 13.Gobelja za veleslalom. Duboku već koriste klinci takmičari,a Gvozdac jeste FIS ali najatraktivnija staza boljim skijašima, pa je treba ostaviti ''slobodnu''za one koji nemaju zelju vozati kapije čitav dan .

2+3 = (malim slovima)