infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Срђан |
|
19.01.2017. 09:09
@Стевс@СониЕл је могуће поставити на некој од стаза и које би биле погодне за аматерски полигон за слалом и велеслалом уз присуство редара и ГСС, како би и посетиоци планине могли мало да се опробају. Мислим да би било веома атрактивно за скијалиште, е сад дал је могуће из разних разлога?@Aco ЧачакНепаде нам довољно снега за Беле реке 2, ал колико видим минуса снега и скијања ће бити до априла :)
2+3 = (malim slovima)