PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Срђан  |   |  19.01.2017. 09:09

@Стевс
@Сони
Ел је могуће поставити на некој од стаза и које би биле погодне за аматерски полигон за слалом и велеслалом уз присуство редара и ГСС, како би и посетиоци планине могли мало да се опробају. Мислим да би било веома атрактивно за скијалиште, е сад дал је могуће из разних разлога?

@Aco Чачак
Непаде нам довољно снега за Беле реке 2, ал колико видим минуса снега и скијања ће бити до априла :)

2+3 = (malim slovima)