PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Novi sad  |   |  19.01.2017. 00:50

Staza po staza jos malo pa 100 posto skijalista. Sta reci osim samo pohvale mada vreme ekstra ide na ruku svima. Konstantan minus preko mesec dana. Molba za ss je da osposobite sidro Ledenice! Znam da oni ne citaju ovo ali ako nekako moze da dospe do njih bilo bi jako lepo :)))

2+3 = (malim slovima)