PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  18.01.2017. 21:52

Nevjerovatna stvar. Na kop i nepada snijeg,dok kod nas u N.Pazaru tako dobro pada pa ubija. A recimo svega par kilometara vazdusnom linijom od nas do kopaonika. Steta 😥

2+3 = (malim slovima)