PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

aleksandar nsg  |   |  18.01.2017. 20:10

@alexxa
Sve si rekao druže, ali slaba vajda. Čini mi se da dok neko ne izgubi glavu ništa se promeniti neće. Mislim da bi dobro rešenje bilo odrediti jednu ili dve staze za obuku, bilo bi mnogo bezbednije i svima komfornije. Ja taj problem rešavam skijajući na najtežim stazama, tu je kamikaza i početnika ipak najmanje.

2+3 = (malim slovima)