PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

P R  |   |  18.01.2017. 15:31

Uživajte u prelepom izdanju Kopa u ovo doba godine...samo nedostaje viša sunca ....

Da li neko zna koja je uloga redara na stazi ....koje su njihove nadležnosti ...ovo je više molba moderatoru da prosledi nekome ko ima tačnu informaciju o ovoj službi.

Pozdrav svim ljubiteljima skijanja i prirode, sa željom da nas bude još više ...

2+3 = (malim slovima)