PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

SnowMania  |   |  18.01.2017. 07:31

Juce nije bilo moguce skijati u visljim delovima skijalista jer je oblacnost bila jako niska i bukvalno na pancicu se nije video metar ispred. Staze su korektne,ono sto sam skijao(Mali Karaman,Marine vode,Gvozdac,knezvske bare sa bob stazom i od pola duboka koja je juce bila prenatrpana ljudima i bilo je povreda) mada ima dosta novog snega na stazama koji nije utaban. Sve u svemu bitno da se skija i uziva... Svako dobro vam zelim..

2+3 = (malim slovima)