infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
freerider |
|
17.01.2017. 19:03
@m1k1: spore su zato sto nisu isklopive zice. Posto osluzuju plave staze na njima ima mnogo pocetnika pa kada puste zicu u punoj brzini skijasi pocnu da padaju na ulazu (pokretnoj traci) i izlazu sa zice i onda to nema smisla.Ali, uvek postoji ali ;), bez obzira sto su sporije zice od KGBa na KGBu se uvek ceka red pa na kraju izadje na isto. Valjda je lakse voziti se sporije nego cekati u redu? A nagrada na kraju je prazna staza :)U sustini je najbolje skijati dobro (nauciti) i onda nema guzve, pogledajte na primer koliki je red na zici Duboka 1, nema ga
nikad
, da ne pricamo o Gvozdcu.
2+3 = (malim slovima)