PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

freerider  |   |  17.01.2017. 11:20

@aleksandar nsg: pa kada se pola skijasa "nabije" na Karaman Greben, a onda priuceni skijasi jurcaju na KGBu i ugrozavaju pocetnike.

Kada bi vise ljudi "diglo ruke" od KGBa onda bi i oni sami bili bezbedniji. Toliko plavih staza na Kopu, Suncana Dolina, Marine Vode, Mali Karaman, Karaman, Jaram, Krst, Knezevske Bare, Duboka 2...

2+3 = (malim slovima)