PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Del  |   |  15.01.2017. 19:45

danas izuzetno dobar dan za skijanje na Kopaoniku - staze su se odlicno drzale bukvalno ceo dan, leda gotovo da uopste nije bilo iako je bilo hladno ceo dan tj temp nije ni prilazila nuli... neverovatno je kako je vetar oduvao sneg sa golih vrhova (Pancic, Gobelja...) tako da ne treba da cudi da neke staze bez vestackog osnezavanja sa Pancica nisu pustene u funkciju...

2+3 = (malim slovima)