PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Slave  |   |  14.01.2017. 21:00

Za današnji dan svaka čast! Kako je ujutru izgledalo nije obećavalo da bi do 10h pustili u rad sve žice SVAKA ČAST! Za Stevsa malo ranije objaviti informacije Šta i kad a radi čini mi se da je pre bilo ažurnije mislim na skiinfo

2+3 = (malim slovima)