PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  14.01.2017. 18:35

Kako je stanje puta na putu preko rudnice. Dali je neko danas isao tamo. Bilo bi dobro da mi neko odg sto je isao 😊. Pozdrav za skijase i bordere.. i kada ce popraviti zicaru jaram dali neko ima informaciju.

2+3 = (malim slovima)