PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Live report  |   |  13.01.2017. 09:02

S lica mesta: Staze koje rade su perfektno pripremljene sa jako malo leda pri vrhu. U najvišim delovima planine su jaki udari vetra, zbog toga verovatno ne radi Krčmar (velika površina korpi sa haubama). Tanjir Mali Karaman je juče iznenada "vaskrsao" i uskoro će proraditi. Gužve su prilične na lakim stazama oko Doline Sportova, Gvozdac izvrsno sredjen i potpuno prazan. Mislim da Ledenice neće skoro, mada topovi rade. Zbog loše pripreme staze preko leta (ogromno šiblje izraslo po stazi) potrebno je puno više snega. Putevi se odlično čiste i nisu nigde potrebni lanci. Parking je bolje uredjen nego prethodnih godina, ali skup (400-500 din dnevno). Lopatara ima mnogo manje.

2+3 = (malim slovima)