PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

SKIJAM SVUDA  |   |  13.01.2017. 02:38

Azimut(iOS)@
Onda je problem rešen. Rc4 WC RC 185cm R oko 19m. Baš tu skiju, mada model od pre dve godine vozim od februara (vozim nekoliko skija), a i slične smo visine (1 cm sam niži). Visina nije bitna za izbor skije već MASA skijaša i njegovo znanje. Ovo je skija do 120kg TM, a ja sam oko 105kg...
raborg@
Moj meil sadrži i ime i prezime, pa bih da ostanem anoniman, al slobodno pitaj, ako budem znao odgovoriću rado:)
U principu kupi za nijansu bolje nego što skijaš, ako želiš da napreduješ...

2+3 = (malim slovima)