PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

bojan886  |   |  12.01.2017. 23:42

Ne izgleda to lose, prema modelima bi oko 20og januara, a i pre toga bilo jos sneznih padavina, no izgleda ne bi bilo -20 kao pre nekoliko dana, -10 do -5 bi trebalo biti.Ostaje pitanje ko bi tu imao najvise koristi, prednjace Bosna i Hrvatska, ali svakako se ne otpisuju ni Srbija i Bugarska.

2+3 = (malim slovima)