PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

raborg  |   |  12.01.2017. 23:25

@SKIJAM SVUDA
Da li bi mogao da ostaviš svoj mail? Vidim da se i više nego razumeš u ski opremu, a budući da planiram da uskoro uzmem polovne skije zanimalo bi me nečije stručno mišljenje pošto su oko mene sve sami laici. Hvala u napred!

2+3 = (malim slovima)