PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

freerider  |   |  12.01.2017. 22:58

Ja ne vidim problem sto bi nekome smetalo sto je guzva u centru (KGB) a na ostalim stazama je nema :)

Pa to je idealno, da se skija na ostalim stazama bez guzve a ko "voli" neka se gura u redu KGBa ;)

2+3 = (malim slovima)