PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sotir zvani djubre  |   |  12.01.2017. 22:47

Ljudi koji idu na KG, su uglavnom slabiji skijasi koji opterete taj deo. Mnogima od njih je i frka od Karamana, Marinih voda i K.bara zbog sidra, zato kapiram da i ne idu tamo. Ali bi S.Dolina bila idealna za rasteretiti KG. Ima tri staze, sirinu i duzinu za ucenje i vezbanje.

2+3 = (malim slovima)