PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Zvezdarac  |   |  12.01.2017. 22:25

Šta se događa sa tanjiricima na Kopaoniku? Prošle godine je tanjir Gobelja relej bio često u kvaru. Mali Karaman tanjir takođe a ovde godine je definitivno umro. Sad jaram. Kako skijališta zamišljaju da se koristi Gobelja kad je nemoguće otići tamo bez žice jaram?

2+3 = (malim slovima)