infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Edmundo |
|
12.01.2017. 20:55
Ovo što piše NSalajka je skroz tačno. Danas, a i svaki drugi dan, na KG je gužva. Zato na Karamanu, Marinim vodama, Gvozdcu, pa i Krčmaru kada radi, skoro da nema nikoga. Isto tako je i na Sunčanoj dolini. Kneževske bare većina ne zna ni da postoji. Možda bi mogle da se naprave neke akcije, da se ljudi informišu j podstaknu da rasterete centar.
2+3 = (malim slovima)