PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Edmundo  |   |  12.01.2017. 20:55

Ovo što piše NSalajka je skroz tačno. Danas, a i svaki drugi dan, na KG je gužva. Zato na Karamanu, Marinim vodama, Gvozdcu, pa i Krčmaru kada radi, skoro da nema nikoga. Isto tako je i na Sunčanoj dolini. Kneževske bare većina ne zna ni da postoji.
Možda bi mogle da se naprave neke akcije, da se ljudi informišu j podstaknu da rasterete centar.

2+3 = (malim slovima)