PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kiklop  |   |  12.01.2017. 20:47

Bilo bi dobro da ova fabrika snega napravi tanjir na jarmu da bude upotrebljiv. Stvarno je lose sto ta zica neradi,koja je kljucna u povezivanju dva dela skijalista.. dali neko zna zbog cega jaram nije danas radio..

2+3 = (malim slovima)