PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Срђан  |   |  12.01.2017. 17:09

@Ivan nbgd
Није овде само поента у томе да се ми провозамо најбољом стазом у региону, него да ли се размишља о скијашима смештеним у Брзећу?
Што се они неби враћали у смештај на скијама?
Зашто почетници у скијању смештени у Брзећу неби могли да се вежбају на Белој реци 1?
Ове године СС много озбиљније припрема стазе плус су добили нови табач са витлом, тако да не видим проблем ако временски услови дозволе да се пусте и те стазе. Када би се више људи спустило њима верујем да би било и више гласова да се погура за следећу сезону да сређивање овог дела скијалишта буде приоритет.

2+3 = (malim slovima)