infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Срђан |
|
12.01.2017. 13:57
@СтевсХвала на детаљном одговору :). Види све се слажем са тобом, само желим да их што пре провозамо, па макар ако може која вожња и ове сезоне. Има доста снега а ако падне још оволико и потраје минус СС би могао да размисли да их пусти. Бела река 1 као лагани спуст кроз прелеп кањон таман добро дође после напорне вожње на црној дугачкој Белој реци 2. Некако је онда и спорост жице занемарљива а поготово што се пружа прелеп поглед током вожње.Обрадуј нас снимком са Леденице и црних Гобеља кад их пусте :)Свако добро скијање свима желим.
2+3 = (malim slovima)