PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Срђан  |   |  12.01.2017. 13:57

@Стевс
Хвала на детаљном одговору :). Види све се слажем са тобом, само желим да их што пре провозамо, па макар ако може која вожња и ове сезоне. Има доста снега а ако падне још оволико и потраје минус СС би могао да размисли да их пусти. Бела река 1 као лагани спуст кроз прелеп кањон таман добро дође после напорне вожње на црној дугачкој Белој реци 2. Некако је онда и спорост жице занемарљива а поготово што се пружа прелеп поглед током вожње.
Обрадуј нас снимком са Леденице и црних Гобеља кад их пусте :)
Свако добро скијање свима желим.

2+3 = (malim slovima)