PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Markedjani  |   |  12.01.2017. 10:39

Stevs svaka cast,
Kad sam se probudio jutros vidim da je problem sa kamerama vec resen. Bravo na ekspeditivnosti. Evo me opet na androidu. Nadam se da sada nece vise da trosi veliki mobilni saobracaj dok smo na forumu. Inace pustanje live kamera je odlican potez i pravo je uzivanje pratiti desavanja na Kopu kad imamo mogucnosti za WF.

2+3 = (malim slovima)