PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Branislav  |   |  12.01.2017. 00:50

@ Markedjani @ Stevs potpuno isti slučaj se i meni desio danas samo što mi je u roku jednog prepodneva pojeo ceo 1GB. Aplikaciju nažalost moram da deinstaliram dok se ovo ne reši pošto ne mogu da razmišljam da li sam na wi fi, pa smem da ulazim ili sam na mobile data...

2+3 = (malim slovima)