PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Makarije  |   |  11.01.2017. 23:29

Molim moderatora da selektira komentare.Razumem kad je neko duhovit ili bar sarkastican sa stilom. Ovde ljudi stvarno traze neke informacije, a decko se sprda. Razumem da mu pustite komentar, ali bar da je duhovit. Do tad neka gusla po Savinom kuku.

2+3 = (malim slovima)